NantHealth מכריזה על כיסוי מורחב חדש לבדיקת GPS Cancer באמצעות מעסיקים בעלי ביטוח עצמי, גופים מבטחים ומערכות בריאות | אונקוטסט
חדשות מעולם המדע
חדשות מעולם המדע
אונקוטסט > חדשות מעולם המדע > NantHealth מכריזה על כיסוי מורחב חדש לבדיקת GPS Cancer באמצעות מעסיקים בעלי ביטוח עצמי, גופים מבטחים ומערכות בריאות

עדכונים > חדשות מעולם המדע

NantHealth מכריזה על כיסוי מורחב חדש לבדיקת GPS Cancer באמצעות מעסיקים בעלי ביטוח עצמי, גופים מבטחים ומערכות בריאות

פורסם ב-10 במאי 2016

Bank of America (בנק אוף אמריקה), Phoenix Children’s Hospital (בית החולים פניקס לילדים), Sanford Health (סנפורד הלת’) הופכים לראשוני המעסיקים הארציים והאזוריים בעלי ביטוח עצמי אשר מכסים ריצוף כלל גנומי מהדור הבא ובדיקות פרוטאומיקה במחלות סרטן שונות 

תכנית סנפורד הלת’ (Sanford Health Plan) פועלת בעקבות ההחלטה של Independence Blue Cross להפוך את בדיקת GPS Cancer לזמינה, תוך קידום המשימה של Cancer MoonShot 2020 והרחבת המערכת האקולוגית של מוסדות אשר מציעים ומכסים את בדיקת GPS Cancer  

לאס וגאס, נוודה, 10 במאי 2016 – NantHealth, LLC, חברה אשר נוסדה על ידי ד”ר פטריק סון- שיונג, ממציא Abraxane, הכריזה היום על אימוץ מורחב שלGPS Cancer , בדיקה מולקולרית מקיפה ייחודית המסייעת בהנחיית המומחים לאונקולוגיה בתכנון אסטרטגיות לטיפול בסרטן, באמצעות שיתוף פעולה עם גופים גדולים בעלי ביטוח עצמי אשר הסכימו לכסות את עלויות הבדיקה עבור עובדיהם הזקוקים לבדיקה זו.

בדיקת GPS Cancer  היא בדיקה מולקולרית מקיפה ייחודית המשלבת ריצוף כלל גנומי (DNA), ריצוף כלל הטרנסקריפטום (RNA) ופרוטאומיקה כמותית, אשר מספקת לאונקולוגים פרופיל מולקולרי מפורט של הגידול הסרטני של החולה שמשמש כבסיס מידע לתכנון אסטרטגיות טיפוליות מותאמות אישית.  בדיקתGPS Cancer מאפשרת גילוי חלבוני עמידות לתכשירי כימותרפיה סטנדרטיים וחלבונים הפועלים כנשאי כימותרפיה, וכן מאפשרת תמיכה בקבלת החלטות מונחות לגבי כימותרפיה מותאמת אישית בהסתמך על רקמת הגידול של החולה. בדיקת GPS Cancer מתבצעת במעבדות NantOmics בעלות רישיון מטעם CLIA והסמכה מטעםCAP, ומהווה מקור סיוע חשוב עבור Cancer MoonShot 2020 Network. בינואר 2016, Independence Blue Cross (אינדיפנדנס בלו קרוס) היה המבטח המסחרי הראשון אשר הפך את בדיקת  GPS Cancer לזמינה עבור המבוטחים שלו.

NantHealth הכריזה היום כי יצרה שיתופי פעולה עם Bank of America (בנק אוף אמריקה), Sanford Health (סנפורד הלת’) ובית החולים פניקס לילדים, אשר הפכו למעסיקים בעלי ביטוח עצמי הראשונים במדינה אשר מכסים ריצוף כלל גנומי עבור מחלות סרטן שונות, ובכך עוזרים לעובדיהם ולבני משפחותיהם בהשגת תובנות טובות יותר ובבחירת אסטרטגיות טיפול טובות יותר למען שיפור הטיפול בסרטן.

בנק אוף אמריקה הוא אחד המעסיקים בעלי ביטוח עצמי הגדולים ביותר במדינה. סנפורד הלת’ היא אחת ממערכות הבריאות הגדולות ביותר במדינה והמעסיק הגדול ביותר במדינות דקוטה. בית החולים פניקס לילדים מעניק את הטיפול המקיף ביותר לילדים במדינה.

בנוסף, תכנית סנפורד הלת’, תכנית בריאות אזורית מוסמכת מטעם NCQA במדינות דקוטה, מצטרפת לאינדיפנדנס בלו קרוס (Independence Blue Cross), מבטח בריאות מוביל באזור פילדלפיה, ולפיכך שתי תכניות הביטוח האזוריות המובילות הן בין הביטוחים הראשונים  המציעים כיסוי ל- GPS Cancer.

ארגונים אלה מצטרפים למנהיגים רבים אחרים בקרב קהילת ספקי שירותי בריאות, לרבות אונקולוגים הפועלים במסגרת הקהילה והאקדמיה, אנשי פארמה, חוקרים, משלמי ביטוחי בריאות ומוסדות ממשלתיים, בתמיכתם ב- Cancer MoonShot 2020, שיתוף פעולה בתחום הסרטן אשר הוקם אף הוא על ידי ד”ר פטריק סון-שיונג במטרה לקדם את הפוטנציאל של אימונותרפיה משולבת כטיפול המקובל של הדור הבא עבור חולי סרטן.

“בנק אוף אמריקה מעניק כיסוי לכ- 500,000 עובדים ובני משפחותיהם, ובמהלך 5 השנים האחרונות פעל בשיתוף פעולה צמוד עם  NantHealth במטרה לחקור שיטות חדשניות לשיפור הבריאות והרווחה עבור עמיתיו,” כך לדברי ג’ים הפמן, סגן נשיא בכיר, ראש  US Health and Wellness Benefits, Bank of America. “אנו עושים כמיטב יכולתנו בהתייחס לסוגיה המשפיעה על חייהם של עובדינו, לקוחותינו ואנשי הקהילות אותן אנו משרתים ברחבי העולם. אנו מחויבים להענקת הטיפול המתקדם ביותר בסרטן עבור עובדינו, והיוזמה Cancer MoonShot 2020  עם הצוות הלאומי שלה של אונקולוגים משפיעים ברמה הלאומית העוסקים בעשייה בחוד החנית בתחום הרפואה מהווה משאב בעל ערך רב אותו נוכל כעת להציע ל-  500,000  המוטבים שלנו.”

“לפיכך, אני גאה לומר כי בנק אוף אמריקה הוא אחד מראשוני המעסיקים הגדולים בעלי ביטוח עצמי אשר משתף פעולה עם ד”ר סון-שיונג ו-NantHealth ומאמץ את בדיקת GPS Cancer כבדיקה המקיפה ביותר המסייעת לאונקולוגים המטפלים בעובדיו  ובבני משפחותיהם המאובחנים כחולי סרטן,” המשיך הפמן. “אנו מאמינים כי בדיקה זו מעניקה לעמיתינו הזדמנות לשאול את השאלה המופנית על ידי חולים רבים כלפי הרופא שרושם להם טיפול: “דוקטור, מהו המידע הנוסף אותו קיבלת מדגימות הרקמה שלי, אשר יספק מידע נוסף אודות סיכויי היעילות של הטיפול הנרשם עבורי בטרם אתחיל לקבל אותו?”

“בסנפורד הלת’ אנו מחויבים להציע לעובדינו טיפול נגיש באיכות גבוהה ובעלות סבירה. לא זו בלבד שבדיקת GPS Cancer היא גישה חדשנית לטיפול בסרטן, אלא היא גם מציעה לעובדינו – ולבני משפחותיהם – את הכיסוי הטוב ביותר, לפי אמונתנו, המאפשר קבלת אפשרויות משופרות לטיפול בסרטן,” כך לדברי ריצ’רד אדקוק, סגן נשיא של סנפורד הלת’.  כאחד המייסדים של הקואליציה הלאומית לאימונותרפיה והקונסורציום הפדיאטרי, אנו מחויבים לתכניתCancer MoonShot 2020  ויוזמותיה  לניצחון במלחמה בסרטן.”

“כבית חולים המחויב להענקת הטיפול המתקדם ביותר, מובן מאליו כי נכסה את בדיקת GPS Cancer עבור עובדינו ובני משפחותיהם המכוסים על ידי הביטוח שלנו,” כך לדברי רוברט מאייר, נשיא ומנכ”ל, בית החולים פניקס לילדים. “אנו מבינים את כוחה של רפואה מותאמת אישית, ורוצים להעניק אותה למטופלים שלנו ולעובדים שלנו.”

בדיקת  GPS Cancerהזמינה כיום באמצעות NantHealth משלבת ריצוף כלל גנומי (DNA), ריצוף כלל הטרנסקריפטום (RNA) ופרוטאומיקה כמותית, ומספקת לאונקולוגים פרופיל מולקולרי מקיף של הגידול הסרטני של החולה המשמש כבסיס מידע לתכנון אסטרטגיות טיפוליות מותאמות אישית. כאבן היסוד של תכנית Cancer MoonShot 2020  מעניקה בדיקת GPS Cancer את התובנות הקריטיות על בסיס הביולוגיה הייחודית של הגידול ממנו סובל החולה מ- DNA אל RNA ואל חלבון. עושרו של מידע זה מסייע לרופאים לבנות תכניות טיפול פוטנציאליות יעילות יותר על בסיס תרופות קיימות וניסויים קליניים פעילים, ובאותה עת מאפשרים לחוקרי הסרטן לתכנן ניסויים קליניים חדשים המשלבים את הפוטנציאל של מערכת החיסון – היסוד המדעי של Cancer MoonShot 2020.

“אנו גאים להוביל את אימוץ הכיסוי של בדיקת GPS Cancer ולשנות את  מסלול הטיפול בסרטן באמצעות הצעת תובנה מולקולרית מקיפה ביותר לחולי הסרטן בהקשר לסטטוס מחלת הסרטן שלהם, ולקרב את העידן של רפואה מותאמת אישית אמיתית,” כך לדברי דניאל ג’ הילפרטי, נשיא ומנכ”ל של  Independence Blue Cross (אינדיפנדנס בלו קרוס). “אנו עובדים בצורה פעילה  עם התכניות של בלו קרוס (Blue Cross) ברחבי המדינה, זאת מאחר שהם שוקלים תמיכה בגישה זו המייצגת טיפול הדור הבא, ומרוצים מכך שבדיקה זו מאומצת עבור עובדיהם על ידי מעסיקים ברמה הארצית  בעלי ביטוח עצמי, כגון בנק אוף אמריקה.”

“שותפות זו עם בנק אוף אמריקה, תכנית  סנפורד הלת’ (Sanford Health Plan) ובית החולים פניקס לילדים מציינת אבן דרך משמעותית נוספת עבור Cancer MoonShot 2020 ומתבססת על התאוצה המתגברת ב- 2016 במאמצינו לנצח במלחמה בסרטן – החל מהקמת הקואליציה הלאומית לאימונותרפיה לכיסוי GPS Cancer על ידי אינדיפנדנס בלו קרוס, ולאחרונה – הקמת הקונסורציום הפדיאטרי הלאומי.” כך לדברי ד” פטריק סון-שיונג, מייסד ומנכ”ל NantHealth ומייסד התכנית Cancer MoonShot 2020. אנו מאמינים כי ההכרזה מהיום היא חשובה ביותר לאור מתן גישה לאחד המעסיקים בעלי ביטוח עצמי הגדולים ביותר במדינה ולאחת ממערכות הבריאות הגדולות ביותר במדינה, וכן לעובדיהם ולבני משפחותיהם, לטיפול יעיל יותר בסרטן הניתן בעלות סבירה. באמצעות בדיקת GPS Cancer המוצעת על ידי NantOmics דרך NantHealth, אנו יכולים לסייע בקידום המאמצים באמצעות מתן מידע נוסף לאונקולוגים והענקת שילובים חדשניים של גורמים טיפוליים לחולי סרטן. אני נרגש מאד לראות את הנהגת בנק אוף אמריקה בתחום זה.”

אודות Bank of America (בנק אוף אמריקה)

בנק אוף אמריקה הוא אחד המוסדות הפיננסיים המובילים בעולם שמשרת לקוחות פרטיים, עסקים קטנים ובינוניים, וחברות גדולות, באמצעות טווח מלא של שירותי בנקאות, השקעות, ניהול נכסים ומוצרים ושירותים אחרים בתחום הפיננסי וניהול סיכונים.  החברה מעניקה שירותים נרחבים ביותר בארה”ב, ומשרתת  כ- 47 מיליון צרכנים ועסקים קטנים, עם כ- 4700 מרכזי קמעונאות פיננסיים, כ- 16,000 כספומטים ושירותי בנקאות מקוונים זוכי פרסים עם כ- 33 מיליון משתמשים פעילים וכ- 20 מיליון משתמשים באמצעות יישום לטלפונים ניידים. בנק אוף אמריקה הוא מנהיג כלל עולמי בניהול הון, בבנקאות חברות והשקעות ובמסחר בטווח רחב של סוגי נכסים, במתן שירותים לחברות, לממשלות, למוסדות ולאנשים פרטיים ברחבי הועלם.  בנק אוף אמריקה מציע תמיכה מובילה בענף לכ- 3 מיליון בעלי עסקים קטנים באמצעות מערך מוצרים ושירותים מקוונים חדשניים ופשוטים לשימוש. החברה משרתת לקוחות באמצעות פעילות בכל 50 המדינות, במחוז קולומביה, באיי הבתולה של ארה”ב, בפוארטו ריקו וביותר מ- 35 מדינות. המניות של (Bank of America Corporation) נסחרות בבורסה של ניו יורק NYSE: BAC.

אודות Sanford Health (סנפורד הלת’)

סנפורד הלת’ היא מערכת בריאות משולבת שבסיסה במדינות דקוטה. זוהי אחת ממערכות הבריאות הגדולות ביותר במדינה, הכוללת 43 בתי חולים וכמעט 250 מרפאות ב- 9 מדינות וב- 3 ארצות. 27,000 העובדים של סנפורד הלת’, לרבות 1,400 רופאים, הופכים את החברה למעסיק הגדול ביותר במדינות דקוטה.

Sanford Health Plan (תכנית סנפורד הלת’) מהווה חלק מהמערכת המשולבת של סנפורד הלת’, והיא חברת ביטוח בריאות ללא כוונת רווח המכסה רמות טיפול מרובות עבור יחידים, משפחות, קבוצות ועסקים. ארגון שירותי בריאות (Health Maintenance Organization) המסחרי של Sanford Health Plan קיבל הסמכה יוקרתית מטעם NCQA הוועדה הלאומית לאבטחת איכות (National Committee for Quality Assurance).

אודות בית החולים פניקס לילדים

בי”ח פניקס לילדים מעניק תקווה, ריפוי וטיפול רפואי הטוב ביותר לילדים מאז הקמתו ב- 1983, והוא צמח לאחד מבתי החולים לילדים הגדולים ביותר במדינה. עם צוות רפואי הכולל כמעט 1,000 מומחים לרפואת  ילדים, בית החולים פניקס לילדים מעניק טיפול באשפוז, טיפולי מרפאות חוץ, טיפולי טראומה וטיפולי חירום ביותר מ- 70 תתי-התמחויות בתחום רפואת ילדים; זהו הטיפול בילדים המקיף ביותר הקיים במדינה.  ששת מרכזי המצוינות של בית החולים צמחו בגודלם ובניסיונם, והגיעו לרמה המקבילה לזו של חלק מבתי החולים היוקרתיים ביותר מסוגם בארה”ב.

אודות NantHealth

NantHealth, חברה מקבוצת החברות NantWorks, היא חברת שירותי בריאות המתמחה בטיפול של הדור הבא מבוסס ראיות ומותאם אישית, אשר מאפשר שיפור במדדי התוצאה של המטופלים וקבלת החלטות טיפוליות יעילות יותר לצורך טיפול במחלות קריטיות. הגישה הייחודית מבוססת המערכות של NantHealth לטיפול רפואי מותאם אישית מיישמת שיטות דיאגנוסטיות חדשניות המותאמות לפרופיל המולקולרי הספציפי של רקמות המטופל, ומשלבת נתונים מולקולריים אלה במסגרת קלינית עם נתונים רחבי היקף המתקבלים בזמן אמת של סיגנלים ביומטריים ונתונים פנוטיפיים, כל זאת במטרה לעקוב אחר מדדי התוצאה של המטופלים ולהעניק טיפול רפואי מדויק. במהלך כמעט עשור, NantHealth פיתחה מערכת לימוד אדפטיבית, CLINICS, הכוללת תוכנה ייחודית, תוכנת ביניים (middleware) וחומרה, אשר אוספת, מסווגת, מנתחת ומפרשת מיליארדים של נתונים מולקולריים, קליניים, תפעוליים וכספיים הנגזרים ממקורות חדשניים ומסורתיים, תוך שיפור רציף של תהליכי קבלת ההחלטות ואופטימיזציה נוספת נמשכת של המסלולים הקליניים ואלגוריתמים לקבלת החלטות.

אודות  GPS Cancer

בדיקת GPS Cancer™ היא בדיקה מקיפה המתבצעת על ידי NantOmics באמצעות NantHealth. בדיקת GPS Cancer משלבת ריצוף כלל גנומי (DNA), ריצוף כלל הטרנסקריפטום (RNA) ובדיקת פרוטאומיקה כמותית באמצעות ספקטרומטריית מסות, ומספקת לאונקולוגים פרופיל מולקולרי מקיף של הגידול הסרטני של החולה אשר משמש כבסיס מידע לתכנון אסטרטגיות טיפוליות מותאמות אישית.  בדיקת GPS Cancer מתבצעת במעבדות NantOmics בעלות רישיון מטעם CLIA והסמכה מטעםCAP , ומהווה גורם מפתח עבור Cancer MoonShot 2020 Network, אחת היוזמות המקיפות ביותר לשיתוף פעולה בתחום הסרטן, שמטרתה היא לקדם את הפוטנציאל של אימונותרפיה משולבת כטיפול המקובל של הדור הבא עבור חולי סרטן.

בדיקתGPS Cancer מאפשרת גילוי חלבוני עמידות לתכשירי כימותרפיה סטנדרטיים וחלבונים הפועלים כנשאי כימותרפיה, וכן מאפשרת תמיכה והנחיה בקבלת החלטות לגבי כימותרפיה באופן מותאם אישית על בסיס רקמת הגידול של החולה. בדיקת GPS Cancer  מאפשרת גילוי חלבונים ברקמת גידול משוקעת בפרפין (“רקמה נוזלית”) ברמת סף גילוי נמוכה ביותר (atomols למיקרוגרם רקמה), ובכך מאפשרת טיפול מותאם אישית המונחה על ידי GPS באמצעות קבלת החלטות לגבי כימותרפיה, טיפול באמצעות נוגדנים מונוקלונליים, טיפול הורמונלי וטיפול באמצעות מולקולת קטנות ממוקדות מטרה. למידע נוסף, בקרו ב- www.GPSCancer.com ו-www.Nantomics.com.

אודות  Cancer MoonShot 2020

רשת ה- Cancer MoonShot 2020 היא אחת היוזמות המקיפות ביותר לשיתוף פעולה בתחום הסרטן אשר הושקו עד כה, שמטרתה היא לקדם את הפוטנציאל של אימונותרפיה משולבת כטיפול המקובל מהדור הבא עבור חולי סרטן. מטרתה של יוזמה זו היא לחקור פרדיגמה חדשה בתחום הסרטן באמצעות השקת ניסויי פאזה II אקראיים בחולים בכל שלבי המחלה אשר יכללו 20 סוגי גידולים ו- 20,000 מטופלים במהלך 36 החודשים הבאים.  ממצאים אלה ישמשו כבסיס מידע לניסויי פאזה III ולמטרה השאפתנית של- MoonShot לפיתוח של אימונותרפיה יעילה מבוססת חיסון למלחמה בסרטן עד שנת 2020.  למידע נוסף, אנא בקרו ב-www.CancerMoonShot2020.org ועקבו אחר Cancer MoonShot 2020  ב-Twitter.

צור קשר