“בחרתי לעשות הכל כדי לחיות”- סיפורה של נועה | אונקוטסט
סיפורי מטופלים
סיפורי מטופלים
אונקוטסט > סיפורי מטופלים > “בחרתי לעשות הכל כדי לחיות”- סיפורה של נועה

עדכונים > סיפורי מטופלים

“בחרתי לעשות הכל כדי לחיות”- סיפורה של נועה

נועה יובל חלתה בסרטן השחלה בגיל 27. היא טופלה, החלימה ו-20 שנה אחר כך גילתה כי המחלה חזרה באגרסיביות. רגע לפני שהרופאים והיא איבדו תקווה, היא עברה את בדיקת GPS Cancer של אונקוטסט-טבע, בדיקה שמיפתה את הגנום של הגידול ופתחה לה צוהר לריפוי ולהזדמנות לחיים.

הודות לבדיקה החדשנית אשר מרצפת 23,000 גנים נמצא לנועה טיפול מכיוון מפתיע במיוחד. כיום, לאחר מס’ חודשי טיפול מחלתה של נועה כמעט ונסוגה לחלוטין. סיפורה המלא של נועה פורסם באתר YNET.

נועה יובל

היכולת לבצע ריצוף גנומי מלא של הגידול היא בשורה של ממש עבור החולים. חוד החנית של הבדיקות הגנומיות היא בדיקת GPS Cancer שנחשבת כיום לבדיקה המקיפה ביותר והיחידה המאפשרת ריצוף גנטי מלא של כל הגנום של תאי הגידול, 23,000 גנים שונים ברמת ה- DNA ,RNA וחלבונים (לעומת כ-300 גנים בממוצע בבדיקות ריצוף חלקי הקיימות עד כה בישראל). GPS Cancer עושה שימוש בטכנולוגיה ייחודית המשווה את הממצאים שקיימים בגידול גם בהשוואה לרצף הגנטי הנלקח מרקמה נורמלית של המטופל ונבדק במקביל. באופן זה, ניתן לא רק לזהות מוטציות מגוונות שנוכחות בגידול, אלא אף להבין מתוך ההשוואה לרקמה התקינה של המטופל, האם מדובר במוטציות ייחודיות רק לרקמת הגידול והאם הן באמת אלו שאכן משפיעות ומעודדות את התקדמות המחלה. הבדיקה מסייעת לבחון התאמה לכל סוגי הטיפולים הקיימים כיום למחלת הסרטן כולל לטיפולי אימונותרפיה.

לצפייה בסיפור המלא:

לקבלת מידע על בדיקות GPS Cancer ו- Tempus xT מלאו את הטופס, ונציג מקצועי שלנו יחזור אליכם.


צור קשר